Pompy ciepła Midea

Home / Pompy ciepła Midea

Midea to globalna firma technologiczna z ponad 50-letnim doświadczeniem, która specjalizuje się w systemach HVAC, urządzeniach konsumenckich, automatyce przemysłowej oraz w robotyce. W swojej ofercie posiada m.in. pompy ciepła i klimatyzacje. Rozwiązania grzewcze występują pod nazwą Midea M-Thermal i są to nowoczesne, efektywne i wydajne urządzenia zarówno dla odbiorców prywatnych, jak i dla przedsiębiorstw.

Pompa ciepła Midea

Midea oferuje szeroki zakres mocy pomp ciepła. Daje to możliwość doboru odpowiedniego do zapotrzebowań w zakresie ogrzewania i chłodzenia urządzenia. Użytkownicy mogą liczyć na wygodę obsługi, wysoką wydajność (nawet do -25 st. C) i niskie koszty eksploatacji pomp. Urządzenia są bardzo ciche (do 35 dB w odległości 3 m od urządzenia), podgrzewają wodę do 65 st. C i mają wysoką klasę oszczędności – A+++. Co ciekawe, w pompach ciepła Midea zastosowano czynnik chłodzący R32, który ma lepszy profil środowiskowy niż R22 czy R410. Pompy ciepła Midea mogą współpracować z inteligentną siecią energetyczną i mogą być sterowane za pomocą dedykowanej aplikacji MSmartLife.

Midea - pompa ciepła do wielu zadań

Split all in one Split Mono
od 4 kW do 12 kW od 4 kW do 16 kW od 4 kW do 30 kW
System złożony z jednostki zewnętrznej oraz modułu hydraulicznego, który jest zintegrowany ze zbiornikiem ciepłej wody użytkowej o pojemności 190l oraz 240l. Jednostka zewnętrzna z modułem hydraulicznym połączona jest instalacją freonową. System składa się z dwóch modułów – jednostki zewnętrznej oraz zainstalowanego wewnątrz budynku modułu hydrauliczny. Oba moduły połączone są ze sobą instalacją freonową. System zawiera jeden moduł, który montowany jest na zewnątrz budynku. Jednostka zewnętrzna zawiera układ freonowy oraz hydrauliczny.

Co jeszcze wyróżnia pompy ciepła Midea?

  • dodatkowa grzałka o mocy od 3 kW do 9 kW;
  • do 7 lat gwarancji;
  • funkcja Anti-Freeze – chroni części hydrauliczne przed zamarznięciem, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko ich uszkodzenia;
  • funkcja automatycznej dezynfekcji zbiornika C.W.U., która ma na celu zapobiegać kolonizacji bakterii Legionella;
  • dostępność krzywych grzewczych, pozwalających dostosować temperaturę do warunków atmosferycznych;
  • sterowanie strefami – umożliwia sterowanie dwoma obiegami grzewczymi, np. ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym;
  • kompaktowe wymiary moduły hydraulicznego – tylko 270 mm.
  • wysoka estetyka wykonania.

FORMULARZ KONTAKTOWY

    * Zgoda wymagana