OTWÓRZ SIĘ Z NAMI
NA NATURALNE ŹRÓDŁA ENERGII.

CO NAS WYRÓŻNIA:

OPIEKA
I PARTNERSTWO

SZCZEROŚĆ
I TRANSPARENTNOŚĆ

SPRAWNOŚĆ
ORGANIZACYJNA

WIEDZA
I INNOWACYJNOŚĆ

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ:

PROFESJONALNY ZESPÓŁ:

Inżynierowie, menedżerowie, instalatorzy, kontrolerzy jakości- cały nasz zespół jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie umowy. Z szacunkiem dla Twoich potrzeb i gwarantując Ci najlepsze warunki realizacji instalacji fotowoltaicznej. Zasady są jasne i przejrzyste. Nie ukrywamy dodatkowych kosztów ani nie piszemy niczego drobnym drukiem. Chcemy być Twoim partnerem i liczymy na Twoją rekomendację dlatego zależy nam na przejrzystości i uczciwości.

ELASTYCZNOŚĆ:

Każdy klient jest inny i różne są Jego potrzeby. Doskonale to rozumiemy. Każdy nasz projekt jest idealnie skrojony pod indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Nieważne jak bardzo skomplikowany jest dach, nieważne jaki sposób finansowania chcesz przyjąć. Chcemy być Twoim partnerem i wspólnie szukać najlepszych rozwiązań.

BEZPIECZEŃSTWO:

Uprawnienia elektroenergetyczne, uprawnienia pomiarowe, certyfikaty instalatorów PV, państwowe uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego, szkolenia zabezpieczeń elektrycznych, ochrony przeciwpożarowej, prac wysokościowych, certyfikaty projektowe PV*SOL: To wszystko niewiele Ci mówi? Nie musi- najważniejsze, że wszystkie je mamy a Twój projekt i instalacja będzie w bezpiecznych rękach profesjonalistów.

ranking 10 najlepszych firm fotowoltaicznych we Wrocławiu

Jesteśmy w tym gronie