Klimatyzacja Wrocław

Forme Energy jest partnerem marki Midea. Jest to firma globalna z ponad 50-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń HVAC oraz AGD, 6 fabrykami na całym świecie i światowej klasy centrami badawczymi. Midea to światowy lider w branży
produktów do uzdatniania powietrza.

Klimatyzacja do domu i do firmy

Klimatyzatory Midea to wysoka jakość, design i wydajność w atrakcyjnej cenie. Midea oferuje duży wybór jednostek zewnętrznych i wewnętrznych, dzięki czemu klient może dopasować produkt do swoich potrzeb i możliwości finansowych.
Klimatyzatory Midea dostępne są w czterech wersjach, które różnią się mocą, zastosowaniem oraz ceną:

mideahome

Midea Home

dom, mieszkanie, obiekty komercyjne

mideamulti

Midea Multi

chłodzenie i grzanie wielu pomieszczeń w budynku

Midea Business

pomieszczenia komercyjne

Midea Tech

chłodzenie pomieszczeń typu data center

Dobór i montaż klimatyzacji Midea Wrocław

Oferta Forme Energy obejmuje zarówno dobór odpowiedniego urządzenia zgodnego z zapotrzebowaniem Klienta, jak i profesjonalny montaż.

Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi, bezpłatną wycenę i fachowe doradztwo.

Umów się na bezpłatną wycenę montażu klimatyzacji w mieszkaniu, domu i biurze.

Klimatyzatory Midea objęte są aż 7 – letnią
gwarancją producenta

Ekologiczna klimatyzacja

Klimatyzatory Midea działają proekologicznie, przyczyniając się do zmniejszenia efektu cieplarnianego. Są to też urządzenia wydajne i energooszczędne. Uzyskanie tych efektów jest możliwe dzięki zastosowaniu bezpiecznego i naturalnego czynnika chłodniczego R290.
Ekologiczny czynnik R290 (propan) posiada bardzo niski współczynnik GWP równy 3, co sprawia, że w przypadku wycieku ma niemal zerowy negatywny wpływ na środowisko i użytkownik nie ponosi opłat emisyjnych. Ze względu na doskonałe właściwości temodynamiczne i niewielkie oddziaływanie na środowisko, zastosowanie i zainteresowanie tym czynnikiem ciągle wzrasta.
Urządzenia Midea wykorzystują czynnik chłodniczy R290, za co otrzymały od niemieckiej agencji ochrony środowiska prestiżowy i najbardziej rozpoznawalny na świecie Certyfikat Blue Angel.

Zapytaj o montaż klimatyzacji Midea!