FOTOWOLTAIKA.
TWOJE ŹRÓDŁO OPTYMALIZACJI KOSZTÓW

PROWADZISZ FIRMĘ I MYŚLISZ O OPTYMALIZACJI?
CHCESZ OBNIŻYĆ KOSZTY PROWADZENIA BIZNESU?
POSIADASZ GRUNT I MYŚLISZ O FARMIE FOTOWOLTAICZNEJ?

Wybierając Forme Energy, zyskujesz partnera na każdym etapie inwestycji.
TYLKO 4 PROSTE KROKI DZIELĄ CIĘ OD WŁASNEJ ELEKTROWNI.
Będziemy Twoim partnerem na każdym etapie:

AUDYT

Nasz doradca techniczny przeanalizuje dane w zakresie: zużycia energii w budynku, lokalizacji obiektu, wymiarów działki i instalacji odgromowej oraz pozna potrzeby i oczekiwania Klienta, dostarczając dane niezbędne do przygotowania efektywnego projektu instalacji. Odpowie też na wszelkie pytania związane z możliwościami finansowania inwestycji oraz aktualnych dotacjach związanych z odnawialnymi źródłami energii.

PROJEKT

Projekty realizowane są przy pomocy profesjonalnego programu PV*SOL Premium wyłącznie przez inżynierów OZE z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego, zapewniając prawidłowy i efektywny dobór wielkości instalacji do zapotrzebowania w celu najszybszego zwrotu z inwestycji.

INSTALACJA

Prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych oraz ich usytuowanie ma duży wpływ na wydajność instalacji i wynikającą z niej opłacalność jej zastosowania, nasi instalatorzy posiadają uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego niezbędne do precyzyjnej instalacji paneli. Montaż będzie monitorowany przez naszego kierownika działu nadzoru z uprawnieniami elektroenergetycznymi SEP D, SEP E i UDT. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja instalacja będzie wydajna zgodnie z projektem.

REJESTRACJA INSTALACJI

Nasi doradcy techniczni przeprowadzą Państwa przez wszystkie formalności rejestracyjne instalacji w Zakładzie Energetycznym.

SERWIS

Nasze instalacje są co do zasady bezobsługowe. Niezależnie, zapewniamy pełną opiekę poinstalacyjną w zakresie serwisu, czyszczenia i przeglądów naszych instalacji.

JESTEŚ WŁAŚCICIELEM BUDYNKU WE WROCŁAWIU?

ZAMONTUJ FOTOWOLTAIKE I NIE PŁAĆ PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI NAWET PRZEZ 5 LAT.
ULGA WYNOSI DO 50% WARTOŚCI INWESTYCJI!
Kto może ubiegać się o zwolnienie znajdziesz w plikach poniżej:

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA. NASZ EKSPERT SKONTAKTUJE SIĘ W CIĄGU 24H

    * Zgoda wymagana