CIESZ SIĘ NIEZALEŻNOŚCIĄ
ENERGETYCZNĄ

TWOJA DROGA DO WŁASNEJ ELEKTROWNI:

 • null

  AUDYT

  Nasz doradca techniczny przeanalizuje dane w zakresie zużycia energii w domu, wymiarów działki, instalacji odgromowej oraz potrzeby i oczekiwania Klienta,  dostarczając dane niezbędne do przygotowania projektu Instalacji. Odpowie też na wszelkie pytania związane z możliwościami finansowania instalacji oraz aktualnych dotacjach związanych z odnawialnymi źródłami energii.

 • null

  PROJEKT

  Projekty realizowane są przy pomocy profesjonalnego programu PV*SOL Premium wyłącznie przez inżynierów OZE z uprawnieniami Urzędu Dozoru Technicznego, zapewniając prawidłowy i efektywny dobór wielkości instalacji do zapotrzebowania w celu najszybszego zwrotu z inwestycji.

 • null

  INSTALACJA

  Prawidłowy montaż paneli fotowoltaicznych oraz ich usytuowanie ma duży wpływ na wydajność instalacji i wynikającą z niej opłacalność jej zastosowania, nasi instalatorzy posiadają uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego  niezbędne do precyzyjnej instalacji paneli.

 • null

  REJESTRACJA

  Nasi doradcy techniczni przeprowadzą Państwa przez wszystkie formalności rejestracyjne instalacji w Zakładzie Energetycznym.

 • null

  SERWIS

  Nasze instalacje są co do zasady bezobsługowe. Niezależnie, zapewniamy pełną opiekę poinstalacyjną w zakresie serwisu, czyszczenia i przeglądów naszych instalacji.

PAKIET INDYWIDUALNY

Nie znalazłeś oferty spełniającej
wszystkie Twoje oczekiwania?

Bez obaw – nasz pakiet indywidualny pozwala na dowolne łączenie komponentów, aby jak najlepiej dopasować instalację pod konkretne preferencje użytkownika.

Nasz ekspert chętnie pomoże Ci dobrać rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb,

Zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 71 725 76 77 bądź skorzystania z formularza kontaktowego.

NIE ZWLEKAJ!
ZADZWOŃ: 71 725 76 77

Porozmawiaj z naszym ekspertem o najlepszym rozwiązaniu dla Ciebie.

NAPISZ DO NAS. ODPOWIEMY W CIĄGU 24H

  * Zgoda wymagana